Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen 5 Maj rruga 5 Maj, Tirana

For Sale 96,957 €

Features

  • ID: REA1963
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 102.06 m2
  • Rooms: 2
  • Status:New
  • Price: 96,957 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 2

Description

Shitet apartament 2+1 ne rrugen 5 Maj perball Concord . Apartamenti ka siperfaqe totale 102.06 m2 dhe sipërfaqe të brendshme 89.53 m2. Ndodhet ne katin e 6 të një pallati të ndërtuar me standarte te larta dhe ka orinetim Veri-Lindje. Termoizolimi, sistemi i izolimit akustik (ka njëkohësisht funksion edhe termoizolues),postet e paneleve diellore për cdo apartament dhe vetratat me xham të dyfishtë e profile plastike bëjnë të mundur eficencën energjetike maksimale sipas standarteve europiane në përputhje me nevojat e diktuara nga kushtet klimaterike lokale. Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në : +355684073990 ose në email : [email protected]

Property location

Similar Properties