Apartamente 2+1 me qira ne rrugen e Dibres rruga e Dibres Kompleksi Halili, Tirana

For Rent 700 €

Features

  • ID: REA2021
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 135 m2
  • Rooms: 2
  • Status:New
  • Price: 700 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 2

realpas.desciption

Jepet me me qira per here te pare, apartament 2+1 ne rrugen e Dibres.
Apartamenti eshte pjese e nje super kompleksi te sapo perfudnuar, mobiliet jane te gjitha te reja. Organizohet ne 3 ndarje, 2 dhoma gjumi nje ambjent ndenje sebashku me kuzhine,dhe dy tualete, gjithashtu apatamenti ka nje verande shume te bukur me nje pamje shume te mire, apartamenti ndodhet ne katin 3 te banimit, eshte mobiluar me nje stile te vecante me te gjitha paisjet e reja dhe jepet me qira per here te pare.
Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne numrin e celularit +355684073990 ose ne email [email protected]

Property location