Luxury villa for sale in Green Coast, Palase. Palase, DHERMI

For Rent Contact for price

Features

 • ID: REA2056
 • Property Type: Villa
 • Area:: 152 m2
 • Rooms: 2
 • Status:New
 • Price: Contact for price
 • Price/m2: 0€/ m2
 • Bathroom: 2

realpas.desciption

Jepet me qira vile luksoze ne Green Coast , Palase. Per sezonin e ri turistik nga 1 Qershor - 1 Shtator.
Vila ka siperfaqe oborri 500 m2 dhe 152 m2 ndertim siperfaqe neto.
Vila eshte e organizuar ne dy kate: ne katin e pare ndodhet salloni i madh i ndenjes se bashku me kuzhinen e cila eshte e mobiluar me elektroshtopiaket e markes italiane Smeg dhe nje tualet.
Ne katin e dyte ndodhen dy dhomat e gjumit , nje tualet dhe nje ballkon. Oborri me siperfaqe 500m2 ka nje bimesi shume te zhvilluar.
Vila disponon dy poste parkimi dhe eshte e mobiluar ne stilin modern - boho style.
Per informacion mbi cmimin na kontaktoni ne +355684073990 ose ne email [email protected] .

Area Features

 • Air Conditioning
 • View to Sea
 • Garden

Similar Properties