Shitet 5500 Toke ne Vaqar per ndertim Magazine Vaqarr prane Keshtiella Konti, Tirana

For Sale 85 €

Features

  • ID: REA2067
  • Property Type: Land
  • Area:: 5500 m2
  • Rooms: 0
  • Status:New
  • Price: 85 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 0

Description

Toke ne shitje prane Tirana Business Park. Toka ka siperfaqe 5500 m2 dhe ndodhet ne nje zone shume te mire te Tiranes . Toka disponon dokumentacion te rregullt ligjor . Investimi ne kete zone eshte atraktiv pasi zona kohet e fundit ka marre teper zhvillim. Toka ndodhet shume prane Bizneseve ne zhillim e aksesueshme dhe shume e mire per ndertimin e shume llojeve te Biznesit si hotele, ndertesa komerciale etj... Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në : +355684073990 ose në email : [email protected]

Property location