Apartament 2+1 me qera. Perballe Delijorgjit, Tirana

For Rent 500 €

Features

  • ID: REA2081
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 96 m2
  • Rooms: 2
  • Status:New
  • Price: 500 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

realpas.desciption

Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen e kavajes perballe Delijorgjit . Aparamenti ka siperfaqe 96m2 dhe eshte i organizuar ne 1 sallon ndenje , 1 kuzhine e ndare nga salloni , 2 dhoma gjumi , 2 tualete , 2 ballkone .Cdo ambjent eshte i ndare me koridore . Apartamenti ka mobilim modern dhe ndodhet ne pallat me ashensor . Cdo dhome ka ndricim natyral. Zona ku ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet per nje jete komode.Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni ne: 0684073990 E. [email protected]

Similar Properties