Jepet zyre me qira, Hilton Garden In. , Tirana

For Rent 1,000 €

Features

  • ID: REA2084
  • Property Type: Office
  • Area:: 97 m2
  • Rooms: 0
  • Status:New
  • Price: 1,000 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 0

Description

Jepet me qira zyrë me sipërfaqe 97 m² tek Hotel Hilton Garden Inn Tirana, Bulevardi Gjergj Fishta. Zyra ndodhet në katin e 5-të të objektit, totalisht e pëfunduar dhe e mobiluar.
Gjithçka në nivelin maksimal të cilësisë. Ambienti ka nje pozicion te favorshem dhe nje diellezim natyral shume te mire. Ka sistem kondicionimi bashkohor.
Për më shumë informacione na kontaktoni 068473990

Similar Properties