Shiten Super Apartamente 2+1, IRIS rezidence. rruga "Xhanfize Keko", Tirana

For Sale 89,995 €

Features

  • ID: REA2086
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 92 m2
  • Rooms: 1
  • Status:New
  • Price: 89,995 €
  • Price/m2: 980€/ m2
  • Bathroom: 2

Description

Shiten apartamente 2+1, Iris rezidence.
Apartament 2+1 me orientim Jug-Lindje dhe Veri-Perëndim me dy tualete dhe sipërfaqe totale 91.83 m2.
Apartamenti ka një ballkon në një prej dhomave të gjumit.
Godinat do të ndërtohen me të njëjtin standard të lartë ndërtimi karakteristik që përfshin termo-izolimin tërësor, izolimin akustik maksimal, ventilimet individuale, lartësinë̈ e katit.
Sistemi kapotë mundëson kushte shumë të larta të izolimit termik duke iu mbivendosur sistemit struktural me tullë.
Rehatia është e lidhur ngushtë me qetësinë e privacinë.
Muratura e dyfishtë me një shtresë lesh guri ndërmjet apratamenteve është aplikuar për izolim akustik maksimal.
Pozicionim perfekt i godines buze rruges kryesore.
Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në :+355684073990 në: [email protected]

Similar Properties