JEPET AMBIENT KOMERCIAL ME QIRA , Tirana

For Rent 1,400 €

Features

  • ID: REA2132
  • Property Type: Multipurpose space
  • Area:: 210 m2
  • Rooms: 0
  • Status:New
  • Price: 1,400 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 3

realpas.desciption

Jepet ambient komercial me qira ne Rrugen Ferit Stermasi, mbrapa 15 katshit.
Lokacion shume i mire per biznes dhe ambienti mund te perdoret per zyre, dyqane etj. gjithashtu dispozicion 3 tualete dhe 1 dhome.
Mos nguroni te na kontaktoni ne 0684073990 Email : [email protected]