JEPET AMBIENT KOMERCIAL ME QERA , Tirana

For Rent 2,400 €

Features

  • ID: REA2133
  • Property Type: Multipurpose space
  • Area:: 200 m2
  • Rooms: 0
  • Status:New
  • Price: 2,400 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

Description

Jepet ambient komercial me qira ne rrugen Nikolla Lena , Bulevard Gjergj Fishta.
Lokacion shume i mire per biznes dhe ambienti mund te perdoret per zyre, dyqane etj. gjithashtu dispozicion1tualete, 1 dhome dhe 1 kuzhine bashke me korridor lidhez.
Mos nguroni te na kontaktoni ne 0684073990 Email : [email protected]