JEPET AMBIENT ME QIRA , Tirana

For Rent 500 €

Features

  • ID: REA2145
  • Property Type: Multipurpose space
  • Area:: 40 m2
  • Rooms: 0
  • Status:New
  • Price: 500 €
  • Price/m2: 40€/ m2
  • Bathroom: 1

realpas.desciption

Jepet ambient me qira mbrapa Gjykates se shkalles se pare.
Lokacion shume i mire per multipurpose reasons. Koridori lidhes te degezon drejt tualetit dhe me pas drejt nje ballkoni, gjithashtu dy degezime te tjera jan dy dhomat me hapesire me te gjere ku me se shumti gjate paradites egziston drita me e madhe dhe pozicionimi ballkonit ndodhet ne hyrje te objektit .
Mos nguroni te na kontaktoni ne 0684073990 Email : [email protected]