Shitet apartament 1+1 , Tirana

For Sale 80,281 €

Features

  • ID: REA2150
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 69.81 m2
  • Rooms: 1
  • Status:New
  • Price: 80,281 €
  • Price/m2: 1150€/ m2
  • Bathroom: 1

Description

Shitet apartament 1+1, fusha e Aviacionit.
Apartamenti eshte ne nje kompleks te ri, ne ndertim.
Organizohet ne 1 dhome ndenje, kuzhine, 1 dhome gjumi dhe tualet.
Apartamenti organizohet ne nje siperfaqe te bollshme. Nga ku dalja ne ballkon e ben sallonin me te kendshem.
Ndertimi eshte shume cilesor.
Gjendet ne katin e 8, me ashensor.
Per me teper informacion mund te na kontaktoni ne 0684073990 ose mund te na kontaktoni ne [email protected]

Similar Properties