Shitet apartamete 2+1 ne Unazen e Re Ish Sheshi Shqiponja, Tirana

For Sale 119,350 €

Features

  • ID: REA2195
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 12.89 m2
  • Rooms: 2
  • Status:New
  • Price: 119,350 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 2

Description

Shitet apartamente 2+1 ne zonen e ish Sheshit Shqiponja,apartamenti disponon nje siperfaqe 108.5m2 dhe organizohet ne dy dhoma dhumi, nje ambjente gatimi sebashku me kuzhine,dy tualete dhe nje ballkon,apartamenti eshte pjese e nje komplesi ne ndertim e siper i ndertuar me nje cilsi dhe kualitet teper te larte,zona eshte ne zhvillim dhe infrastukture te mire dhe te sapo organizuar,aksesi ne kryeqytet eshte shume i lehte gjithashtu dhe per te levizur ne gjith qytetin,me shkolla ,spitale, qendra tregtare cdo je afer.Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në : 0684073990 ose në email: [email protected]

Property location

Similar Properties