Shitet Penthouse 3+1+3 te Kopshti Botanik. Kodra e Diellit, Tirana

For Sale 262,500 €

Features

  • ID: REA2231
  • Property Type: Penthouse
  • Area:: 174 m2
  • Rooms: 3
  • Status:New
  • Price: 262,500 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 3

Description

Shitet Penthouse 3+1+3 prane Kopshti Botanik, i cili organizohet ne:

-1 ambjent pritje se bashku me kuzhinen,
-3 dhoma gjumi,
-3 tualete nje verande shume te bukur me pamje nga kopshti botanik dhe nga Kodra e Diellit,
-orientimi Lindje-Jug-Perendim,
-apartamenti ka diell gjate gjithe dites pasi eshte kati i fundit penthouse,

Penthouse eshte pjese e nje nga komplekseve me te bukura dhe me cilesore ne Tirane, prane unazes se madhe, gje e cila jep akses ne te gjithe pjesen tjeter te qytetit.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected].

Area Features

  • View to Mountain

Property location