Shitet ambient biznesi pranë spitaleve QSUT Rruga "Kujtim Laro", Tirana

For Sale 4,700 €

Features

  • ID: REA2256
  • Property Type: Commercial
  • Area:: 138 m2
  • Rooms: 0
  • Status:New
  • Price: 4,700 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

Description

Shitet ambient biznesi prane spitaleve QSUT me siperfaqe 137.79m2. Ambienti ndodhet ne katin 0 te pallatit pjese e nje ndertimi qe po perfundon, i ndertuar me teper cilesi te larte dhe aksesim te lehte ne kryeqyte., Ambjenti ka nje palnimetri te rregullt dhe mund te fuksionoje shume mire si bar kafe ,dyqan, farmaci etj .Ambjenti ka dy hyrje, nje hyrje nga ambjenti jashtem dhe nje nga brenda objektit.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Property location