Ambient Komercial me qira Don Bosko 1097 m2 rruga "Don Bosko ", Tirana

For Rent 8 €

Features

  • ID: REA2310
  • Property Type: Commercial
  • Area:: 1097 m2
  • Rooms: 0
  • Status:Used
  • Price: 8 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 8

Description

Ambjente me qira me siperfaqe 1097m2 ne rrugen Don Bosko,ambjenti ndodhet ne nje na komplekset me te mira te zones. Ambienti eshte i invetuar me sistem kondicionimi e gjitha me fasad xhami qe ka ndricim natyral te mjaftueshem. Ambjenti ka hyrje me vete nga pjesa tjeter e kompleksit si dhe hapesire per recepsion.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Property location

Similar Properties