Shitet apartament 2+1 prane Delijorgjit Bulevardi ''Gjergj Fishta'", Tirana

For Sale 227,800 €

Features

  • ID: REA2448
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 134 m2
  • Rooms: 2
  • Status:New
  • Price: 227,800 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 2

Description

Shitet apartament 2+1 prane Delijorgjit.

Apartamenti ka nje siperfaqe 134m2 dhe eshte i organizuar ne 1 ambjente ndenje se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Apartamenti ka nje planimetri shume te bukur dhe te mire organizuar. Gjithashtu ka ndricim ne pjesen me te madhe te dites pasi ka orientim Lindje -jug-Perendim duke i dhene mundesi apartamentit te kete diellzim gjate gjithe kohes. Pallati ku ndodhet apartamenti disponon 2 ashensore.

Per me shumë informacion ju lutem na kontaktoni ne: 0684073990 ose ne email: [email protected]

Property location

Similar Properties