Shitet toke ne Durres. Ulet cmimi ne 140.000 euro! Hamallaj, Durres, Manëz

For Sale 140,000 €

Features

  • ID: 72
  • Property Type: Land
  • Area:: 5150 m2
  • Rooms: 0
  • Status:Used
  • Price: 140,000 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 0

realpas.desciption

Shitet Toke ne fshatin Hamallaj te Durresit. Toka ndodhet rreth 200-300 meter larg nga rruga kryesore. Ne kete hapesire toke eshte e ndertuar edhe godina social-ekonomike me nje siperfaqe prej 455 m2, e cila ka sherbyer deri tani per rritjen dhe mbareshtimin e bagetive te trasha. Kjo siperfaqe toke eshte e pershtatshme per te investuar jo vetem per veprimtari te ngjashme blektorale dhe bujqesore por edhe per aktivitete te tjera te ndryshme ekonomike.

Per me shume informacion dhe per ta vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni: Cel. 0684073990 email: [email protected]

Property location

Similar Properties