Shitet Apartament 2+1 ne Don Bosko rruga don bosko, Tirana

For Sale 70,000 €

Features

  • ID: 74
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 78 m2
  • Rooms: 2
  • Status:Used
  • Price: 70,000 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

realpas.desciption

Shitet Apartament 2+1 ne Don Bosko. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati 6 katesh. Ai eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje, kuzhine me vete, nje tualet dhe nje ballkone .Orientimi jug-lindje e ben te mundur qe shtepia te kete ndricim gjithe diten. Apartamenti shitet i mobiluar dhe disponon certifikate pronesie. Pallati ndodhet ne nje zone ku ka akses te menjehershem me rrugen kryesore . Organizmi i rregullt i apartamentit, rifiniturat cilesore dhe vendodhja teper e favorshme e bejne kete apartament teper komod per jetesen tuaj. Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin 0684073990.

Property location

Similar Properties