Shitet Apartament Papafingo me siperfaqe totale 341 m2 Fresk, Tirana

For Sale 116,000 €

Features

  • ID: 78
  • Property Type: Loft
  • Area:: 341 m2
  • Rooms: 3
  • Status:New
  • Price: 116,000 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 2

realpas.desciption

Shitet Apartamet papafingo, me vendodhje ne zonen e Freskut. Apartamenti eshte i organizuar ne 3+1 me siperfaqe te brendshme 123m2, 1 dhome ndenje + kushine me dalje ne verande, 3 dhoma gjumi me dalje ne verande, 2 tualet, dhe verande te madhe me siperfaqe 218 m2. Hapesira e verandes e rrethon kete apartament dhe te mundeson pamje fantastike nga mali i Dajtit dhe qytetit te Tiranes. Rifiniturat baze te apartamentit si: hidrosanitare, pllaka, dyer te brendshme dhe dritare, kompania ofron mundesi zgjedhje ose rimbursim. Ky apartament eshte ne proces hipotekimi, pasi kompania po mbyll sistemimet e jashtme te projektit. Per me shume informacion, mos hezitoni te na kontaktoni: C. 0684073868 C. 0684073990

Property location