Jepet me qira Ambjent Komercial Rruga Adem Jashari, Tirana

For Rent 1,300 €

Features

  • ID: 79
  • Property Type: Commercial
  • Area:: 160 m2
  • Rooms: 0
  • Status:Used
  • Price: 1,300 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 2

realpas.desciption

Jepet me qira ambjent komercial ze zonen e bllokut. Ambjenti ka siperfaqe 160 m2 te shfrytezueshme, vendodhje prane institucioneve, fasada ne rruge kryesore, sistem kondicionimi qendror, izolim akustik dhe termik, e bejne kete ambjent te pershtatshem per zhvillimin e bizneseve te ndryshme.

Per me shume informacion, mos hezitoni te na kontaktoni: C. 0684073987C. 0684073990

Property location

Similar Properties