Super Okazion!!! Shitet Toke ne Lezhe 17 Euro/M2 Lezhe,

For Sale 50,000 €

Features

  • ID: 83
  • Property Type: Land
  • Area:: 3000 m2
  • Rooms: 0
  • Status:Used
  • Price: 50,000 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 0

realpas.desciption

Shitet toke me siperfaqe 3000 m2, ne Lezhe, 10 min ne kembe larg nga deti. Toka eshte e pozicionuar prane rruges kryesore. Cmimi okazion dhe pozicioni shume strategjik, e bejne kete prone te pershtatshme per investim dhe per zhvillimin e bizneseve te ndryshme.

E pajisur me dokumentacion te rregullt!

Per me shume informacion, mos hezitoni te na kontaktoni !

Cel. 0684073990
email: [email protected]

Property location

Similar Properties