Okazion !!! Shitet Ambjent Komercial ne Bllok Rruga Sami Frasheri, Tirana

For Sale 250,000 €

Features

  • ID: 87
  • Property Type: Commercial
  • Area:: 84 m2
  • Rooms: 0
  • Status:Used
  • Price: 250,000 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 0

realpas.desciption

Shitet ambjent komercial ne zonen e bllokut. Ky ambjent eshte i pershtatshem per investim, pasi aktualisht ka nje kontrate qiraje me 700 Euro/muaj. Ambjente ka siperfaqe te brendshme te shfytezuaeshme 84.2 m2 dhe 35.5 m2 ambjent i jashtem i shfrytezueshem, qe ne dokumentacion eshte emertuar si truall. Per me shume informacion dhe per ta vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni !

C. 0684073990

E. [email protected]

Property location

Similar Properties