Jepet me qira per zyra Apartament ne bllok Rruga Perlat Rexhepi, Tirana

For Rent 2,000 €

Features

  • ID: 185
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 200 m2
  • Rooms: 2
  • Status:New
  • Price: 2,000 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 2

realpas.desciption

Jepet me qira apartament per zyra te Rruga Perlat Rexhepi te Zona e Bllokut.Siperfaqja eshte 200 m2. Kjo siperfaqe ka nje planimetri te rregullt ku mund te organizohen 4-5 zyra pune dhe recepsion, gjithashtu disponon 2 tualete dhe 1 ballkon te madh. Apartamenti eshte pjese e nje ndertese te re qe perdoret per ambjente zyrash nga biznese te ndyshme, ku ofrohen siguri 24 h, survejim me kamera, 3 ashensor modern si dhe mirembajtje te ambjenteve te perbashketa. Gjithashtu ka edhe poste parkimi per mjete te ndryshme si edhe nqs klientet jane te interesuar mund ta shfrytezojne. Per me shume informacion,mund te na kontaktoni: C.0684073987 C. 0684073990 E. [email protected]

Similar Properties