Shitet Apartament 2+1 Rruga Sami Frasheri, Tirana

For Rent 1,500 €

Features

  • ID: 195
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 144 m2
  • Rooms: 2
  • Status:New
  • Price: 1,500 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

realpas.desciption

Shitet Apartament 2+1 ne nje nga rezidencat e banimit me te mire ne Tirane, prane parkut te Liqenit Artificial. Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje te madhe, kuzhine me vete, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone me pamje nga liqeni. Vendodhja perfekte e rrethuar me gjelberim dhe vetem 2 minuta larg bllokut, cilesia e larte e ndertimit, siguria 24h, e bejne kete apartament te pershtatshem per te patur nje cilesi te larte jetese. Per ta vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni: C. 0684073990 E. [email protected]

Property location

Similar Properties