Jepet me qera ose shitet apartament ne zonen e bllokut . Rruga Pjeter Bogdani, Tirana

For Rent 600 €

Features

 • ID: 209
 • Property Type: Apartment
 • Area:: 80 m2
 • Rooms: 3
 • Status:Used
 • Price: 600 €
 • Price/m2: 0€/ m2
 • Bathroom: 0

realpas.desciption

Jepet me qera apartament 2+1 ne zemer te bllokut . Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor qe ben shperndarjen ne 2 dhoma gjumi , nje soxhorno dhe nje banjo. Eshte pjeserisht i mobiluar . Apartamenti eshte i pershtatshem per zyra , klinik mjekesore , estetik ,laborator etj. Per me shum informacion na kontaktoni C: 0686051414

Property location

Similar Properties

For Rent $ 1,200 €
 • 130 m2
 • 2
 • 2
For Rent $ 1,400 €
 • 145 m2
 • 2
 • 2