Jepet me qera Apartament 176 m2 tek zona e stadjumit Dinamo tek objekti Golden Palas Tirana . , Tirana

For Rent 1,500 €

Features

  • ID: 220
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 176 m2
  • Rooms: 4
  • Status:New
  • Price: 1,500 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 2

realpas.desciption

Jepet me qera kati i 6 i Apartamentit me nje siperfaqe 176 m2 tek objekti Golden Palas Tirana . Objekti ndodhet perballe stadjumit Dinamo . Apartamenti eshte i sapo perfunduar . Fasada ana lindje dhe jug eshte realizuar me sistemin kapote. (perdoret polisterol me trashesi 5cm).
-Fasada ana veri dhe perendim eshte realizohuar me sistemin ventilim (perdoret lesh guri dhe veshje plastike , shkon 18cm i gjithe sistemi).
-Muret ndares jane bere dopio tulle dhe eshte perdorur material lesh guri midis tyre si dhe material ze izolues ne bashkimet me strukturat beton arme.
-Sistemi i ngrohje ftohje eshte realizuar me MultiSplite dhe nje paisje te jashteme, elektromotori, me gas.
-Tualete jane me materialet me cilesore te tregut, tuba Geberit per shkarkimin e ujrave dhe tuba multistrat per furnizimin me uj. Paisjet e banjove jane inkaso dhe sospezo.
-Objekti ka dy ashensore per banimin dhe nje ashensor per katet e sherbimit te firmes schindler .
Apartamenti eshte i pershtatshem per Klinika mjekesore, stomatologjike, estetike , zyra etje . Vlera eshte 1500 euro bruto perfshire dhe taksat. Per me shume informacion na kontaktoni ne C: 0686051414

Similar Properties