Jepet me qera apartament ne qender tek kafe Europa ! , Tirana

For Rent 500 €

Features

  • ID: 228
  • Property Type: Duplex
  • Area:: 110 m2
  • Rooms: 0
  • Status:Used
  • Price: 500 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

realpas.desciption

Jepet me qera Apartament i pershtatshem per zyra ne Qender . Apartamenti ka punime shume cilesore dhe funksional per cfardolloj aktiviteti . Per me shume informacion na kontaktoni ne 0686051414 ose 0684073990