Shitet Apartament 2+1 tek Sheshi Willson Sheshi willson, Tirana

For Sale 150,000 €

Features

  • ID: 232
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 100 m2
  • Rooms: 3
  • Status:Used
  • Price: 150,000 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

realpas.desciption

Shitet Apartament 2+1 tek Sheshi Willson tek Rr.Sami Frasheri . Apartamenti eshte ne pallat ekzistues kati i 6 . Pjesa e ballkoni shikon nga sheshi Willson qe e ben te favorshme dhe per vendosjen e banerave reklamuese si mundesi per te prodhuar te ardhura . Per me shume informacion na kontaktoni ne C: 0686051414 ose 0684073990

Similar Properties