Jepet me qira Ambjent per Zyre Rruga Muhamed Gjollesha, Tirana

For Rent 380 €

Features

  • ID: 244
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 60 m2
  • Rooms: 2
  • Status:Used
  • Price: 380 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

realpas.desciption

Jepet me qira ambjent per zyre me vendodhje ne Rr. Muhamed Gjollesha. Ambjenti pozicionohet ne katin 1 te nje pallati egzistues me 6 kate, dhe dalje ne rruge kryesore. Ky ambjent eshte i pershtatshem per zhvillimin e bizneseve te ndryshme qe duan te kene nje zyre operative ose perfaqesuese. Per me shume informacion, mund te na kontaktoni: C. 0684073987 C. 0694073990 E. [email protected]

Similar Properties