Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen e bllokut ! Rr.vaso pasha, Tirana

For Rent 750 €

Features

 • ID: 252
 • Property Type: Apartment
 • Area:: 140 m2
 • Rooms: 3
 • Status:Used
 • Price: 750 €
 • Price/m2: 0€/ m2
 • Bathroom: 2

realpas.desciption

Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen e bllokut . Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon , pjese e te cilit eshte nje kuzhine e vogel dhe ballkoni . Salloni ben shperndarjen ne dy dhoma gjumi dhe dy banjo ku njera nga dhomat e gjumit eshte me ballkon . Apartamenti eshte i pershtatshem per banim dhe per zyra . Per me shum informacion na kontaktoni ne C : 0686051414 ose 0684073990

Similar Properties

For Rent $ 1,200 €
 • 130 m2
 • 2
 • 2
For Rent $ 1,400 €
 • 145 m2
 • 2
 • 2