Shitete Apartament 2+1 tek Rr. Durrsit ngjitur me ambasaden Jugosllave ! , Tirana

For Sale 98,000 €

Features

  • ID: 260
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 121 m2
  • Rooms: 3
  • Status:Used
  • Price: 98,000 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

realpas.desciption

Shitet Apartament 2+1 tek Rr.Durresit ngjitur me Ambasaden Jugosllave .Apartamenti ka siperfaqe 121.2 m2 . Eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi te mobiluara , sallon i mobiluar , kuzhine e kompletuar , dy depozita uji 500 l dhe 1000 l , pompe uji individuale , dy kondicionere , dere e jashteme e blinduar , celes me cip . Termoizolim total i mureve ne te gjitha dhomat. Dielli ndricon te treja anet e apartamentit . Ka nje ballkon , tel fix , banje e madhe .
Ekziston dhe mundesia e ndarjes sipas prefernces. Per me shume informacion na kontaktoni ne C: 0686051414 ose 0684073990

Similar Properties