Jepet me qera Apartament 2+1 123 m2 ne zonen e Komunes se Parisit . Rr.Medar Shtylla, Tirana

For Rent 450 €

Features

  • ID: 264
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 123 m2
  • Rooms: 3
  • Status:Used
  • Price: 450 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 2

realpas.desciption

Jepet me qera Apartament 2+1 123 m2 ne zonen e Komunes se Parisit . Apartamenti eshte i organizuar ne nje soxhorno me kuzhine e mobiluar ne menyre bashkekohore , dy dhoma gjumi , dy ballkone dhe dy banjo. Apratmenti ndodhet prane EHV tek Komuna e Parisit. Zona ne te cilen eshte pozicionuar ofron te gjitha facilitetet e nevojshme . Per me teper informacion na kontaktoni ne C: 0686051414 ose 0684073990

Similar Properties