Shitet Apartament 71 m2 ne zonen e Bllokut . , Tirana

For Sale 177,500 €

Features

  • ID: 269
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 71 m2
  • Rooms: 2
  • Status:New
  • Price: 177,500 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

realpas.desciption

Shitet Apartament 1+1 71 m2 ne zonen e Bllokut . Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon me kuzhine dhe ballkon , dhome gjumi dhe nje tualet. Pallati ka punime super cilesore me matrialet me te mira ne treg . Ashensore te firmes schindler . Fasada ana lindje dhe jug eshte realizuar me sistemin kapote. (perdoret polisterol me trashesi 5cm). Per me teper informacion na kontaktoni ne C: 0686051414 ose 0684073990

Similar Properties