Shitet Apartament 3+1 100 m2 te zona e 21-dhjetorit . , Tirana

For Sale 100,000 €

Features

  • ID: 554
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 100 m2
  • Rooms: 3
  • Status:Used
  • Price: 100,000 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

realpas.desciption

Shitet Apartament 3+1 100 m2 te zona e 21-dhjetorit .Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen te soxhorno ku ndodhet dhe kendi i gatimit , me pas kalohet te tre dhomat e gjumit dhe tualeti . Apartamenti ndodhet ne krahe te fakultetit te inxhinierise se ndertimit i pozicionuar buze rruge . Per me teper informacion na kontaktoni ne C"0686051414 OSE 0684073990

Similar Properties