Apartament 2+1 për Qira te Bulevardi Gjergj Fishta ! , Tirana

For Rent 450 €

Features

  • ID: 570
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 110 m2
  • Rooms: 2
  • Status:New
  • Price: 450 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 2

realpas.desciption

Jepet me qera Apartament 2+1 110 m2 te Bulevardi Gjergj Fishta ! Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen te dy dhomat tualetet dhe ballkoni . Aparatmenti eshte i pozicionuar buze rruge cka e ben lehtesisht te aksesushem . Jepet pa firniture te brendeshme . Ne vleren e publikuar jane te perfshira dhe taksat (bruto ) . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0686051414 ose 0684073990