Jepet me qera apartament 3+1 ne afersi te Liceut ! , Tirana

For Rent 850 €

Features

  • ID: 571
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 122 m2
  • Rooms: 3
  • Status:Used
  • Price: 850 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 2

realpas.desciption

Jepet me qera Apartament 122 m2 3+1 ne afersi te Liceut ! Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen te tre dhomat e gjumit , soxhorno , dy tualete dhe ballkon. Aparatmenti eshte i mobiluar me firniture cilesore . Eshte pjese e nje rezidence banimi premium me siguri maksimale dhe akses me zonat me kryesore te kryeqytetit . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0686051414 ose 0684073990