Jepet me qera Apartament 2+1 105 m2 ne afersi te Liceut . , Tirana

For Rent 1,000 €

Features

  • ID: 574
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 105 m2
  • Rooms: 2
  • Status:New
  • Price: 1,000 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 2

realpas.desciption

Jepet me qera Apartament 2+1 105 m2 ne afersite te Liceut . Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor te vogel i cili ben shperndarjen te soxhorno e cila ka dalje ne ballkon me pamje piktoreske.Kendi i gatimit eshte i shkeputur nga soxhorno . Dhoma matrimoniale eshte e paisur me tualet .Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore. Aparatmenti eshte pjese e nje rezidence banimi me siguri maksimale dhe i pozicionuar ne nje lokacion perfekt per banim e cila ka akses me zonat dhe institucionet kryesore . Ne vleren e publikuar eshte i perfshire dhe nje post parkimi. Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0686051414 ose 0684073990