Jepet me qira apartament 2+1! , Tirana

For Rent 450 €

Features

  • ID: 578
  • Property Type: Apartment
  • Area:: m2
  • Rooms: 2
  • Status:Used
  • Price: 450 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 0

realpas.desciption

Tek Ish Ekspozita Jepet me qira apartament 2+1 ! Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te paisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne soxhorno , dy dhoma gjumi si dhe nje tualet . Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore . Per nej vizite ne prone mos nguroni te na kontaktoni ne C.0684073990 ose E. [email protected]