Jepet me qera Apartament 2+1 114 m2 ne zonen e Bllokut ! , Tirana

For Rent 600 €

Features

  • ID: 580
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 114 m2
  • Rooms: 2
  • Status:Used
  • Price: 600 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

realpas.desciption

Jepet me qera Apartament 2+1 114 m2 ne zonen e Bllokut ! Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen e bllokut . Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku eshte dhe kendi i gatimit , dy dhomat e gjumit , tualeti dhe ballkoni . Apartamenti eshte i pozicionuar ne qender te bllokut cka e ben lehtesisht te aksesushem me te gjitha zonat e tjera . Vlera e publikuar eshte Neto .Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0686051414 ose 0684073990