Jepet me qera apartament 2+1 107 m2 ne afersi te Stadjumit Qemal Stafa ! , Tirana

For Rent 1,000 €

Features

  • ID: 585
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 107 m2
  • Rooms: 2
  • Status:Used
  • Price: 1,000 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 2

realpas.desciption

Jepet me qera apartament 2+1 107 m2 ne afersi te Stadjumit Qemal Stafa . Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen te dy dhomat e gjumit ,dy tualetet , soxhorno dhe ballkoni . Apartamenti eshte i arreduar ne stilin modern me mobilim shum cilesor. Per me teper informacion na kontaktoni ne 0686051414 ose 0684073990