Jepet me qera Apartament 2+1+1 108,7 m2 te Rruga Panorama ! , Tirana

For Rent 1,200 €

Features

  • ID: 587
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 108 m2
  • Rooms: 2
  • Status:New
  • Price: 1,200 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

realpas.desciption

Jepet me qera Apartament 2+1+1 108,7 m2 te Rruga Panorama ! Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen te Soxhorno , dy dhomat e gjumit , kendi i kuzhines i cili eshte i shkeputur nga pjesa e soxhornos dhe ballkoni . Apartamenti ndodhet ne katin e dyte teknik . Eshte i pozicionuar ne nje zone e cila ka akses me zonat dhe institucionet kryesore te kryeqytetit .Apartamenti eshte i pamobiluar por mund te mobilohet ne baze te kerkeses se klientit . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0686051414 0684073990