Jepet zyre me qera ! , Tirana

For Rent 3,000 €

Features

  • ID: 590
  • Property Type: Office / Practice
  • Area:: 218 m2
  • Rooms: 0
  • Status:Used
  • Price: 3,000 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 0

realpas.desciption

Jepet zyre me qera. Ambjenti ndodhet ne hyrje te liqenit prane Gardes, Ka siperfaqe prej 218m2 ,ndodhet ne katin e 3 te nje kodine te mire administruar.Ambjentika nje lokacion te aksesushem me zonat dhe institucionet me kyce te kryeqytetit . Vlera per te cilen jepet me qera ky ambjetn eshte 3000 euro bruto(me taksa te perfshira ) . Per me teper informacion na kontaktoni ne C: 0684073990 ose E. [email protected]