Jepet me qera Apartament 1+1 65 m2 te Rruga e Kavajes ! , Tirana

For Rent 630 €

Features

  • ID: 636
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 65 m2
  • Rooms: 1
  • Status:Used
  • Price: 630 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

realpas.desciption

Jepet me qera Apartament 1+1 65 m2 ne afersi te qendres te Rruga e Kavajes ! Apartamenti eshte i organizuar ne njeambjent ndenje me kend gatimi , dhoma e gjumit tualeti dhe ballkoni. Apartamenti ka arredim modern me nje firniture shum cilesore me markat me prestigjoze ne treg . Eshte i pozicionuar ne nje kompleks pallatesh ku ofrohet siguri maksimale. Dhe vendodhja e apartamentit eshte ne nje zone e cila eshte lehtesisht e aksesushme me zonat e tjera te kryeqytetit . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0686051414 ose 0684073990