Jepet me qera Apartament 1+1, 60 m2, te Rruga e Kavajes ! , Tirana

For Rent 580 €

Features

  • ID: 637
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 60 m2
  • Rooms: 1
  • Status:Used
  • Price: 580 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

realpas.desciption

Jepet me qera Apartament 1+1, 60m2, te Rruga e Kavajes ! Apartamenti eshte i organizuar ne nje ambjent ndenje me kend gatimi , dhoma e gjumit tualeti dhe ballkoni. Apartamenti ka arredim modern me nje firniture shum cilesore me markat me prestigjoze ne treg . Eshte i pozicionuar ne nje kompleks pallatesh me siguri maksimale dhe nje zone e cila eshte lehtesisht e aksesushme me zonat e tjera te kryeqytetit . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0686051414 ose 0684073990