Shitet Apartament 2+1 100 m2 te kopshti zoologjik ! , Tirana

For Sale 107,000 €

Features

  • ID: 640
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 100 m2
  • Rooms: 2
  • Status:New
  • Price: 107,000 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

realpas.desciption

Shitet Apartament 2+1 100 m2 te kopshti zoologjik ! Apartamenti eshte pjese e nje pallati 4-katesh ndodhet ne katin e 3 pa ashensor . Eshte i organizur ne nje korridor i cili ben shperndarjen te soxhorno , dy dhomat e gjumit dhe tualeti . Apartamenti ka orjentim Veri-Lindje .Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0686051414 ose 0684073990