Shitet Apartament 100 m2 duplex te zona e Kopshtit Zoologjik . , Tirana

For Sale 80,000 €

Features

  • ID: 641
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 100 m2
  • Rooms: 0
  • Status:New
  • Price: 80,000 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

realpas.desciption

Shitet Apartament 100 m2 duplex te zona e kopshtit zoologjik. Apartamenti eshte kati i pare i nje kompleksi te zona e ullishteve ne afersi me kopshtin zoologjik . Eshte kati i pare teknik , i organizuar ne formen e nje duplexi open space . Apartamenti ofrohet me parket , hidrosanitare dhe ndrici Led sipas preferences se klientit . Ofrohet me nje cmim promocional ne raport me hapsiren vendndodhjen dhe ajo cfare ofron zona per rreth . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0686051414 ose 0684073990