Jepet me qera Apartament 3+1 112 m2 te Komuna e Parisit ! , Tirana

For Rent 500 €

Features

  • ID: 642
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 112 m2
  • Rooms: 3
  • Status:Used
  • Price: 500 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 2

realpas.desciption

Jepet me qera Apartament 3+1 112 m2 te Komuna e Parisit ! Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen te dhoma e dites , dhomat e gjumit dy tualete dhe ballkoni . Aparatmenti ndodhet ne katin e 2-te te nje rezidence banimi me 4-ter kate . Ne vleren e publikuar perfshihen nje post parkimi , dhe nje garazh. Rezidenca ndodhet ne hyrje te Komunes se Parisit te Rruga Haxhi Kika . Per me teper informacion na konaktoni ne C:0686051414 ose 0684070990