Jepet me qira apartamente 2+1 te Kopshti Botanike ! Kopshti Botanike, Tirana

For Rent 400 €

Features

  • ID: 648
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 95 m2
  • Rooms: 2
  • Status:New
  • Price: 400 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 2

realpas.desciption

Jepet me qira apartamente 2+1 prane Kopshtit Botanike. Apartamenti ndodhet ne nje zone mjafte te preferuar te qytetit. Apartamenti eshte pjeserishte i mobiluar. Apartamenti ka dhomen endenjes sebashku me guzhinen , dy dhoma gjumi , dy tualete si dhe bankon. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati me 9 kate si dhe ka nje siperfaqe te brendshmeprej 95m2. Ne vleren 400 euro eshte i perfshire dhe nje vende parkimi ne garazhdin e pallatit . Per me shume informacion dhe per ta vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni: C : 0684073987 ose 0684073990 E. [email protected]