Jepet me qera apartament 1+1 76 m2 te Kompleksi Deliorgji ! , Tirana

For Rent 500 €

Features

  • ID: 651
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 76 m2
  • Rooms: 1
  • Status:New
  • Price: 500 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

realpas.desciption

Jepet me qera apartament 1+1 76 m2 te Kompleksi Deliorgji ! Aparatmenti eshte i organizuar ne nje dhome dite ku ndodhet dhe kendi i gatimit e cila ka dalje ne ballkon , dhoma e gjumit dhe tualeti . Apartamenti ndodhet ne katin e trete te kompleksi Deliorgjit . Apartamenti jepet dhe per ambjent zyre . Vlera e publikuar eshte Bruto (perfshire dhe taksen ) .Per me teper informacion na kontaktoni ne 0686051414 ose 0684073990