Shitet apartamente 3+1 ne Don Bosko ! rruga Don Bosko, Tirana

For Sale 127,000 €

Features

  • ID: 655
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 114 m2
  • Rooms: 3
  • Status:New
  • Price: 127,000 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 2

realpas.desciption

Shitet apartamete 3+1 ne Don Bosko.Apartameti ndodhet ne katin e 10 te nje pallati me 11 kate si dhe ka nje siperfaqe prej 114m2.Apartamenti ka orjentim nga veri perendim .Apartamenti organizohet ne nje dhom ndenje sebashku me ambjentin e gatimit ,dy dhoma gjumi, nje dhome studimi ,dy tualet si dhe dy ballkone.Per me shume informacion dhe per ta vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni: C : 0684073987 ose 0684073990 E. [email protected]